Zestawy do Chrztu

Z czego składają się zestawy na chrzest dla chłopca?

Chrzest święty to uroczystość, do której przygotowuje się tak naprawdę cała rodzina. Moment wprowadzenia najnowszego członka lub członkini rodziny do wspólnoty kościoła, jest bardzo podniosłą chwilą zarówno dla rodziców, jak i wszystkich członków rodziny. Rodzice często decydują się na zakup elementów do chrztu w internecie. W naszym sklepie online znajdziesz najlepsze zestawy na chrzest dla chłopca. Taki zestaw składa się z personalizowanej szatki do chrztu wraz z pięknym, ozdobnym pudełeczkiem. Dzięki temu przechowywanie szatki przed uroczystością, jest maksymalnie bezpieczne. Przypadkowe poplamienie szatki przed chrztem, to stres, którego każdy rodzic chce z pewnością uniknąć. Bogata oferta zestawów na chrzest dla chłopca sprawia, że rodzice mogą wybierać spośród dziesiątek różnych wzorów szatki.

Zestawy na chrzest dla dziewczynki - czym kierować się przy wyborze?

Szatki dla dziewczynek i chłopców mogą diametralnie różnić się od siebie, zaś wszystko to za sprawą możliwości ich personalizacji. Zestawy na chrzest dla dziewczynki także zawierają personalizowaną szatkę oraz drewniane pudełeczko do jej przechowywania. W ofercie naszego sklepu znajdziesz dziesiątki różnych szatek dla dziewczynek. Dostępne są one zarówno w tradycyjnej formie kwadratu, jak tej bardziej nowoczesnej formie, czyli ubranka.

Możliwość personalizacji takiej szatki w naszym sklepie, to stworzenie nadruku na szatce, zawierającego imię dziecka oraz datę uroczystości chrztu świętego. Napisy nanoszone są na szatkę metodą termodruku.

Dlaczego warto wybrać zestawy do chrztu z naszego sklepu?

Doskonale wiemy, jak istotną uroczystością jest chrzest święty. To właśnie z tego powodu bardzo dokładnie selekcjonujemy produkty dostępne w naszym sklepie, aby wyróżniały się one wyjątkowo wysoką jakością. Zestawy do chrztu dla chłopców i dla dziewczynek, to piękne i trwałe szatki, wykonane z wysokiej jakości satyny. Dodatkowym atutem tego zestawu jest piękne ozdobne pudełko wykonane z drewna. Dzięki temu szatka do chrztu staje się pamiątką, która przywoływać będzie moment uroczystości przez następne dekady.

Nasz sklep wyróżnia się nie tylko wysoką jakością sprzedawanych akcesoriów do chrztu, ale także profesjonalnym doradztwem. Wiemy, jak ważną uroczystością jest chrzest, dlatego oferujemy bardzo szybką realizację każdego zamówienia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem: 

- świece i szatki do Chrztu,

- świece i pudełka do Chrztu,

- świece, szatki i 2 pudełka do Chrztu,

- świeca szatka i pudełko do Chrztu,

- szatki i pudełka do Chrztu

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl