Książki i biblie

Zbliżający się Chrzest Święty jest wielkim wyzwaniem nie tylko dla rodziców dziecka, ale też dla Chrzestnych i gości. Szczególną trudność może sprawić dobór prezentów. Wszak uroczystość ta jest pierwszym ważnym wydarzeniem w życiu każdego Chrześcijanina. Upominki z pewnością powinny nawiązywać do duchowego aspektu ceremonii. Dlatego rekordy popularności biją medaliki i Biblie.

Biblia na Chrzest – dlaczego warto?

Biblia jako zbiór chrześcijańskich wartości i zasad będzie dla młodego Chrześcijanina swoistym drogowskazem. Wskazuje ona kierunek, w jakim należy podążać, by zostać dobrym człowiekiem. Wydana z myślą o dzieciach pamiątka w eleganckiej oprawie to źródło wiedzy o przeszłości. Historie spisano przystępnym dla najmłodszych językiem i zaopatrzono w mnóstwo ilustracji, jeszcze bardziej ułatwiających odbiór.

Dodatkowym atutem Biblii na Chrzest jest możliwość personalizacji. Sprawia ona, że nawet po wielu latach obdarowana osoba będzie do niej wracać z sentymentem, przypominając sobie o tym ważnym dniu.

Biblia jako prezent na Chrzest – dodatkowe korzyści

Nasze Biblie to pięknie wydane egzemplarze zapakowane w estetyczne, drewniane, personalizowane pudełko. Doskonale chroni ono cenną zawartość. Jest też gwarancją, że Biblia pozostanie w dobrej kondycji przez długie lata. Kto wie, może obdarowana Biblią osoba przekaże ją kolejnym pokoleniom.

Upominek o charakterze symbolicznym powinien być też praktyczny. Biblia dla dzieci spełnia te warunki, jest zatem jedną z najlepszych propozycji na Chrzest, jeśli szukasz prezentu dla kogoś bliskiego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl