Prezenty na Chrzest

Prezenty z okazji Chrztu ze sklepu Chrzest.pl 

Z uwagi na to, jaką rolę w życiu każdego Chrześcijanina odgrywa Chrzest Święty, jego oprawa również musi być wyjątkowa. To samo tyczy się prezentów z okazji Chrztu. Podarowanie dziecku pierwszego lepszego przedmiotu, niezwiązanego w żaden sposób z Kościołem, będzie uchodzić za wielki nietakt. Dlatego właśnie stworzyliśmy tę kategorię. Umieściliśmy w niej wartościowe prezenty, podkreślające podniosłość chwili oraz stanowiące trwałą i estetyczną pamiątkę na lata.

Wybierz najlepszy prezent dla małego, wyjątkowego człowieka!

Jakie cechy powinny mieć prezenty na Chrzest?

Jeśli w Twojej rodzinie zbliża się ceremonia Chrztu Świętego, a Ty chcesz podarować coś wartościowego, zwróć uwagę na kilka ważnych kwestii.

  • Trwałość – prezenty wręczane z okazji ważnych uroczystości religijnych czy rodzinnych, muszą być solidnie wykonane z materiałów wysokiej jakości. Jeśli chodzi o trwałość, nie może być mowy o żadnych kompromisach. Przedmiot, bez względu na to, na który się zdecydujesz, musi przetrwać wiele (czasem kilkadziesiąt) lat. Postaw na jakość, a to właśnie Twój prezent przetrwa próbę czasu.
  • Nawiązanie do obrządku Kościoła katolickiego – Chrzest jest ważną ceremonią religijną. Prezenty powinny więc w jakiś sposób do tej religii nawiązywać. Najbezpieczniejszym wyborem są wszelkiego rodzaju biblie, medaliki oraz inne dewocjonalia. Pamiętaj jednak, by na Chrzciny nie kupować dziecku krzyżyka!
  • Możliwość personalizacji – jest to bardzo ważna cecha. Pozwala na nadanie każdemu – nawet z pozoru błahemu przedmiotowi – indywidualnego charakteru. Prezent z duszą będzie już zawsze oznakowany jako ten, podarowany z okazji Chrztu. Nawet po latach lub dekadach, ktoś bliski, odnajdując w szafie lub szufladzie grawerowane pudełko z biblią, nie będzie miał wątpliwości, kto był właścicielem.
  • Estetyczny wygląd – jest to oczywiste, ale warto o tym przypomnieć. Każdy prezent, zwłaszcza takiej rangi powinien prezentować określony poziom estetyki. Obrazek powieszony na ścianie będzie zachwycał pięknym wyglądem i na nowo budził wspomnienia.

Prezenty na Chrzest – oferta

Zachęcamy do zakupu eleganckich prezentów, które będą stanowiły wspaniały dodatek do każdej uroczystości.

  • Biblia i pudełko do Chrztu – ładnie wydana biblia umieszczona w solidnym drewnianym pudełku. Prezent nadaje się do personalizacji, możesz więc na nim umieścić (w kilku miejscach) stosowne informacje dotyczące dziecka i uroczystości, a także dedykacje.
  • Obrazek z Aniołkiem – doskonale znany wszystkim obrazek stanowiący pamiątkę wiszącą na ścianie. Do wyboru jest kilka wzorów. Na obrazku umieścisz np. imię dziecka i datę.

Czym kierować się wybierając prezenty na chrzest święty?

Prezenty na chrzest święty, to nieodzowna część tej uroczystości i piękna pamiątka dla rodziny. Wielu gości, czy rodziców chrzestnych spędza godziny, zastanawiając się, jakie prezenty na chrzest chłopca, czy dziewczynki są najlepszym wyborem. W naszym sklepie znajdziesz najlepsze prezenty z okazji chrztu.

Nasze bogate doświadczenie wyraźnie pokazało nam, które prezenty na chrzest święty są najpopularniejsze. Dokładamy także wszelkich starań, aby ich jakość zawsze stała na najwyższym poziomie. Dzięki temu prezenty na chrzest święty, to doskonała pamiątka na długie lata, która będzie przypominała o tym ważnym i podniosłym momencie.

Prezenty na chrzest święty dla dziewczynki i dla chłopca - oferta naszego sklepu

Czas potrafi zmieniać wspomnienia, jednak upominki, pamiątki i prezenty są w stanie skutecznie zatrzymać chwilę na długie lata. Prezenty na chrzest święty potrafią być swego rodzaju wehikułami czasu. Wystarczy tylko popatrzeć na taki upominek, aby przypomnieć sobie wyjątkową chwilę sprzed lat. To właśnie dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór prezentów na chrzest. Nasze doświadczenie wyraźnie pokazuje, że takie prezenty mają w sobie ładunek emocjonalny, który jest w stanie przywołać moment uroczystości chrztu świętego.

Z tego powodu w naszym sklepie znajdziesz najlepsze prezenty na chrzest chłopca, jak i prezenty na chrzest dziewczynki. W naszej ofercie znajdziesz takie prezenty na chrzest, jak pamiątki, złote medaliki i biżuterię, Biblię w ozdobnych pudełkach, zestawy świec i szatek.

Dlaczego spersonalizowane prezenty na chrzest są dziś tak bardzo popularne?

Spersonalizowane prezenty na chrzest to takie, na których wykonany jest pamiątkowy grawer. Zawiera on imię dziecka oraz datę uroczystości, co nadaje prezentom na chrzest jeszcze większego osobistego ładunku emocjonalnego. Oglądanie takich prezentów po latach będzie jak podróż w czasie do chwil, w których cała rodzina świętowała wejście najmłodszego członka lub członkini rodziny, do wspólnoty kościoła.

W naszym sklepie znajdziesz prezenty z okazji chrztu, które możesz spersonalizować. Chodzi tu zarówno o medaliki, zestawy szatek i świec, jak i pamiątkowe Biblie w drewnianych pudełeczkach. Oferujemy prezenty z okazji chrztu wyróżniające się najlepszą jakością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl