Prezenty na Chrzest

Z uwagi na to, jaką rolę w życiu każdego Chrześcijanina odgrywa Chrzest Święty, jego oprawa również musi być wyjątkowa. To samo tyczy się prezentów. Podarowanie dziecku pierwszego lepszego przedmiotu, niezwiązanego w żaden sposób z Kościołem, będzie uchodzić za wielki nietakt. Dlatego właśnie stworzyliśmy tę kategorię. Umieściliśmy w niej wartościowe prezenty, podkreślające podniosłość chwili oraz stanowiące trwałą i estetyczną pamiątkę na lata.

Wybierz najlepszy prezent dla małego, wyjątkowego człowieka!

Jakie cechy powinny mieć prezenty na Chrzest?

Jeśli w Twojej rodzinie zbliża się ceremonia Chrztu Świętego, a Ty chcesz podarować coś wartościowego, zwróć uwagę na kilka ważnych kwestii.

  • Trwałość – prezenty wręczane z okazji ważnych uroczystości religijnych czy rodzinnych, muszą być solidnie wykonane z materiałów wysokiej jakości. Jeśli chodzi o trwałość, nie może być mowy o żadnych kompromisach. Przedmiot, bez względu na to, na który się zdecydujesz, musi przetrwać wiele (czasem kilkadziesiąt) lat. Postaw na jakość, a to właśnie Twój prezent przetrwa próbę czasu.
  • Nawiązanie do obrządku Kościoła katolickiego – Chrzest jest ważną ceremonią religijną. Prezenty powinny więc w jakiś sposób do tej religii nawiązywać. Najbezpieczniejszym wyborem są wszelkiego rodzaju biblie, medaliki oraz inne dewocjonalia. Pamiętaj jednak, by na Chrzciny nie kupować dziecku krzyżyka!
  • Możliwość personalizacji – jest to bardzo ważna cecha. Pozwala na nadanie każdemu – nawet z pozoru błahemu przedmiotowi – indywidualnego charakteru. Prezent z duszą będzie już zawsze oznakowany jako ten, podarowany z okazji Chrztu. Nawet po latach lub dekadach, ktoś bliski, odnajdując w szafie lub szufladzie grawerowane pudełko z biblią, nie będzie miał wątpliwości, kto był właścicielem.
  • Estetyczny wygląd – jest to oczywiste, ale warto o tym przypomnieć. Każdy prezent, zwłaszcza takiej rangi powinien prezentować określony poziom estetyki. Obrazek powieszony na ścianie będzie zachwycał pięknym wyglądem i na nowo budził wspomnienia.

Prezenty na Chrzest – oferta

Zachęcamy do zakupu eleganckich prezentów, które będą stanowiły wspaniały dodatek do każdej uroczystości.

  • Biblia i pudełko do Chrztu – ładnie wydana biblia umieszczona w solidnym drewnianym pudełku. Prezent nadaje się do personalizacji, możesz więc na nim umieścić (w kilku miejscach) stosowne informacje dotyczące dziecka i uroczystości, a także dedykacje.
  • Obrazek z Aniołkiem – doskonale znany wszystkim obrazek stanowiący pamiątkę wiszącą na ścianie. Do wyboru jest kilka wzorów. Na obrazku umieścisz np. imię dziecka i datę.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl