narodziny

Co podarować nauczycielowi na koniec roku szkolnego? Ostatni dzwonek na zakupy!

Co podarować nauczycielowi na koniec roku szkolnego? Ostatni dzwonek na zakupy!
Informacja prasowa Warszawa, 18 czerwca 2018 r. Koniec roku szkolnego, który wypada już w ten piątek, to najlepszy moment, aby podziękować ulubionemu nauczycielowi lub wychowawcy

Informacja prasowa
Warszawa, 18 czerwca 2018 r.

Koniec roku szkolnego, który wypada już w ten piątek, to najlepszy moment, aby podziękować ulubionemu nauczycielowi lub wychowawcy za opiekę i pomoc. Coraz częściej odchodzimy od standardowych kwiatów czy czekoladek na rzecz bardziej spersonalizowanych prezentów. Do zakończenia roku pozostało tylko kilka dni – jaki prezent wybrać? Poniżej znajdziecie kilka propozycji od EmpikFoto.

Kalendarz na nowy rok szkolny
Każdemu nauczycielowi przyda się kalendarz na nowy rok szkolny, czyli taki, który rozpoczyna się od 1 września i ma odpowiednio oznaczone wszystkie ważne w roku szkolnym daty. Może być to kalendarz w formie książki lub do postawienia na biurko. Każdy spełnia nieco inne zadania, ale jeden i drugi z pewnością ułatwi pracę wychowawcy.

Pióro
Dobrym pomysłem jest również pióro. Delikatne i eleganckie z pewnością umili nauczycielowi uzupełnianie dziennika, czy zapisywanie notatek na pracach uczniów. Na piórze można dodatkowo wygrawerować dowolną sentencję dedykowaną wychowawcy.

Przydatny gadżet
Każdy z nas zna nauczyciela, który bardzo chętnie otacza się różnego rodzaju gadżetami, i oczywiście niekoniecznie musi uczyć informatyki. Trafionym prezentem dla takiego wychowawcy może okazać się pokrowiec na laptopa, który pedagodzy coraz częściej wykorzystują w swojej pracy. Jeśli natomiast nauczyciel jest miłośnikiem kawy lub herbaty, można mu podarować kubek samomieszający. Dzięki temu prezentowi nie będzie musiał wracać się do pokoju nauczycielskiego, kiedy zapomni… łyżeczki.

Praktyczna torba
Nauczyciele szkolnymi korytarzami przemieszczają się „obładowani” przeróżnymi rzeczami. Do klasy muszą bowiem dostarczyć dziennik, notatki, dodatkowe materiały czy klasówki uczniów. Chcąc ułatwić im zabranie tego wszystkiego z pokoju nauczycielskiego, warto obdarować ich torbą, na której znajdzie się personalizowany napis. „Torba na instrumenty” dla nauczyciela muzyki, „Torba na akcesoria techniczne” dla pani od plastyki, a „Torba na szkolne drobiazgi” dla wychowawcy.
Ciekawe fotoprezenty, nie tylko dla nauczycieli, można zamówić na Empikfoto.pl.

O empikfoto.pl:
empikfoto.pl to lider i pierwsza w Polsce platforma internetowa wyspecjalizowana w usługach fotograficznych i jednocześnie największy serwis oferujący produkty w pełni personalizowane. W ofercie empikfoto.pl znajdują się m.in. odbitki, fotoksiążki, fotokalendarze, fotokubki, a także obrazy i plakaty. Serwis daje możliwość darmowej dostawy produktów do ponad 230 salonów sieci Empik. empikfoto.pl istnieje na polskim rynku już od 2004 roku i jest częścią Grupy Empik.
Zarówno platformą www.empikfoto.pl, jak i sklepem www.empik.com zarządza spółka Empik E-commerce. Wieloletnie doświadczenie i wiedza Empik E-commerce na temat specyfiki polskiego rynku e-commerce, przekładają się na dynamikę rozwoju marki empikfoto.pl i empik.com oraz na silny związek z Klientami. Spółka Empik E-commerce należy do portfela funduszu Empik Media & Fashion S.A., notowanego na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *