narodziny

5 pomysłów na idealne Mikołajki

5 pomysłów na idealne Mikołajki
Łódź, 05.12.2017 5 pomysłów na idealne Mikołajki 6 grudnia to moment, w którym chyba najsilniej dociera do nas, że święta tuż, tuż. To też dobra

Łódź, 05.12.2017

5 pomysłów na idealne Mikołajki

6 grudnia to moment, w którym chyba najsilniej dociera do nas, że święta tuż, tuż. To też dobra okazja, by na chwilę się zatrzymać i posmakować magicznej atmosfery. Jak zaplanować udane Mikołajki? Oto 5 prostych sposobów.

WYSTAW BUT
Wielu z nas pamięta z dzieciństwa ten ekscytujący moment, gdy przed pójściem spać 5 grudnia pastowało się buty i pieczołowicie ustawiało przy łóżku. Choć to do tej pory żywa tradycja, zwykle dotyczy tylko dzieci. Czemu jednak jej nie rozszerzyć również na dorosłych? Bez względu na to, kto dostarczy prezent (Mikołaj czy partner), nadal może to być pełna emocji przygoda. Każdy lubi takie niespodzianki!

SKOŃCZ PUNKTUALNIE
6 grudnia to dzień, w którym szczególnie warto sobie obiecać punktualne wyjście z pracy. Każdego dnia perspektywa spędzenia jeszcze kilku minut w biurze i dokończenia najważniejszych rzeczy jest kusząca, w Mikołajki dobrze jednak odpuścić. Obiecajmy sobie, że to popołudnie i wieczór spędzimy w domu i postarajmy się dotrzeć do niego jak najszybciej.

WSPÓLNY POSIŁEK
Możliwość zjedzenia razem obiadu czy kolacji, pobycia przy stole i niczym nie zakłóconej rozmowy to dziś dla wielu niemal luksus. Coś, co w środku tygodnia praktycznie się nie zdarza. Warto w Mikołajki zrobić wyjątek. Wspólny posiłek nie oznacza jednak, że czeka nas najpierw godzina czy dwie przy kuchni. Życie mogą nam ułatwić platformy do zamawiania jedzenia online. – Korzystając z PizzaPortal.pl, możemy wybrać danie z dowolnej kuchni świata, a kurier przywiezie nam je do domu – mówi Anna Zając, brand manager PizzaPortal.pl. – Zamówienie możemy złożyć już wychodząc z pracy. Wtedy po powrocie mamy zagwarantowany gorący posiłek.

OZDOBY SĄ WAŻNE
Kolorowe dekoracje to coś, co chyba najmocniej wprowadza nas w klimat świąt. Jeśli w naszym domu nie zagościły jeszcze w tym roku choinki, mikołaje, renifery ani lampki, warto, aby pojawiły się właśnie 6 grudnia. W takiej atmosferze znacznie przyjemniej i bardziej wyjątkowo upłynie nam dalsza część wieczoru.

DOBRY FILM
W długie jesienne dni wieczór pod kocem z kubkiem gorącej herbaty to niezwykle kusząca perspektywa. Jeśli jeszcze towarzyszy temu dobry film lub książka, jest perfekcyjnie. Na Mikołajki świetną propozycją telewizyjną będzie brytyjski hit „To właśnie miłość” z Hugh Grantem i Keirą Knightley. W świąteczny nastrój wprawią nas też „Listy do M. 3”.

Recepta na idealne Mikołajki wcale nie jest skomplikowana. Wystarczy zadbać o przytulną atmosferę, dodać trochę magii świąt i zadbać o to, by tego dnia otaczali nas ci najważniejsi. Reszta zrobi się sama.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *