Zakupy

Plan na 2018 wykonany: w Polsce już 250 sklepów KiK

Plan na 2018 wykonany: w Polsce już 250 sklepów KiK
Plan na 2018 wykonany: w Polsce już 250 sklepów KiK Od momentu pojawienia się sieci sklepów KiK w Polsce możemy obserwować jej dynamiczny rozwój –

Plan na 2018 wykonany: w Polsce już 250 sklepów KiK

Od momentu pojawienia się sieci sklepów KiK w Polsce możemy obserwować jej dynamiczny rozwój – właśnie dobiega końca 6 rok funkcjonowania marki w Polsce i – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – został on zwieńczony osiągnięciem, a nawet przekroczeniem liczby 250 sklepów.

KiK nie zwalnia tempa – 20.12, dzięki otwarciom w Warszawie, Piotrkowie Trybunalskim, Lidzbarku i Gliwicach – została przekroczona liczba 250 sklepów, która była komunikowana jako plan na 2018 rok. Jeszcze w grudniu na liście nowo otwartych sklepów mają pojawić się: Szprotawa, Łomża, Koszalin, Wąbrzeźno i Poczesna. W 2019 roku sieć ma powiększyć się o kolejne 50-60 sklepów.

– Mamy ambitne plany, ale tylko takie pozwalają na osiągnięcie sukcesu. Poza tym, ich realizacja przynosi nam dużo satysfakcji. Fakt, że zakupy w KiK można robić w Polsce w ponad 250 lokalizacjach to prawdziwy powód do dumy, który napędza nas do dalszego rozwoju. Dlatego z pełną odpowiedzialnością mogę obiecać, że nie spoczywamy na laurach i w przyszłym roku będziemy świętować otwarcie 300 sklepu KiK – mówi Mariusz Kulik, dyrektor generalny sieci sklepów KiK.

Sieć sklepów KiK osiągając liczbę 250 sklepów w Polsce osiągnęła liczbę ok. 150.000 mkw. powierzchni sprzedażowej. Sklepy sieci pojawiają się w centrach handlowych, retail parkach, ale także przy uczęszczanych deptakach czy głównych ulicach miast.

KiK Textil Sp. z o. o. to jedna z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest w właścicielem ponad 3 500 sklepów na terenie: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier, Chorwacji i Włoch.
KiK Textil Sp. z o. o. oferuje bogaty asortyment, obejmujący wysokiej jakości odzież, biżuterię, dodatki, zabawki oraz tekstylia domowe. Swoją ofertę firma kieruje do osób ceniących modne i markowe produkty w atrakcyjnej cenie.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *