Społeczeństwo

ZyXEL wśród głównych sponsorów XIII Konferencji KIKE

ZyXEL wśród głównych sponsorów XIII Konferencji KIKE
ZyXEL Communications, czołowy dostawca rozwiązań sieciowych i komunikacyjnych jest jednym ze sponsorów XIII Konferencji KIKE - Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej. W trakcie trwającej w dniach 26-27 listopada w Ożarowie Mazowieckim konferencji przedstawiciele ZyXELa przedstawią najnowsze rozwiązania producenta oraz ofertę specjalną dla uczestników konferencji. Najważniejsze poruszane tematy konferencji KIKE dotyczyć będą rozwoju usług multimedialnych związanych z sieciami szerokopasmowymi, w tym telewizji i telefonii cyfrowej, monitoringu oraz dostępu do szybkiego internetu, który pozwoli cieszyć się korzystaniem z tych wszystkich technologii jednocześnie. Uczestnikami konferencji będą mali i średni operatorzy telekomunikacyjni, którzy będą mogli wymienić swoje doświadczenia oraz nawiązywać nową współpracę. Operatorzy będą mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami, które pomogą im dostarczać coraz lepsze usługi, m.in. szybki internet, telewizję cyfrową czy inne nowoczesne usługi sieciowe.W trakcie trwania konferencji odbędzie się warsztat pt. “Agregacja i nie tylko…”, który poprowadzi Rafał Rogalski, Technical Support Manager ZyXEL

ZyXEL Communications, czołowy dostawca rozwiązań sieciowych i komunikacyjnych jest jednym ze sponsorów XIII Konferencji KIKE – Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej. W trakcie trwającej w dniach 26-27 listopada w Ożarowie Mazowieckim konferencji przedstawiciele ZyXELa przedstawią najnowsze rozwiązania producenta oraz ofertę specjalną dla uczestników konferencji.
 
Najważniejsze poruszane tematy konferencji KIKE dotyczyć będą rozwoju usług multimedialnych związanych z sieciami szerokopasmowymi, w tym telewizji i telefonii cyfrowej, monitoringu oraz dostępu do szybkiego internetu, który pozwoli cieszyć się korzystaniem z tych wszystkich technologii jednocześnie. Uczestnikami konferencji będą mali i średni operatorzy telekomunikacyjni, którzy będą mogli wymienić swoje doświadczenia oraz nawiązywać nową współpracę. Operatorzy będą mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami, które pomogą im dostarczać coraz lepsze usługi, m.in. szybki internet, telewizję cyfrową czy inne nowoczesne usługi sieciowe.

W trakcie trwania konferencji odbędzie się warsztat pt. ?Agregacja i nie tylko??, który poprowadzi Rafał Rogalski, Technical Support Manager ZyXEL Communications oraz prelekcja dotycząca promocji ZyXELa dla KIKE, nowych rozwiązań wraz z wprowadzeniem do LiveDemo, którą przedstawi Maciej Hukowski – Sales Account Manager ZyXEL Communications.

Uczestnikom konferencji zaprezentowane zostaną następujące rozwiązania marki ZyXEL:

  •     Nowe przełączniki Data Center XS3900 i XGS3700
  •     100Mb/100Mb po VDSL? Czemu nie? ? nowe VDSL CPE w ofercie ZyXEL-a (m. In. VMG-8324)
  •     Nowe rozwiązania CPE FTTx i ETTx ZyXEL-a (m.in. FMG3025)
  •     Powerline ? mocna alternatywa dla WiFi (np. PLA5202, PLA5215, PLA4231)

Więcej informacji o firmie znajduje się na stronie: www.zyxel.com

ZyXEL Communications

Firma ZyXEL Communications, założona w 1989 r. na Tajwanie, to światowej klasy producent urządzeń sieciowych oferujący innowacyjne i niezawodne rozwiązania internetowe. Jako jeden z pierwszych producentów modemów, ZyXEL w szybkim tempie stał się wiodącym dostawcą technologii sieciowych. Współcześnie ZyXEL jest jedną z niewielu firm na świecie, mających w swojej ofercie kompletne rozwiązania sieciowe dla operatorów telekomunikacyjnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji, a także dla cyfrowego domu, dopasowanych do wielu różnych scenariuszy wdrożeniowych. Rozwiązania telekomunikacyjne obejmują przewodowy i bezprzewodowy sprzęt sieciowy, sieciowe urządzenia abonenckie oraz przełączniki klasy operatorskiej. W ofercie dla MŚP oraz korporacji znajdują się m.in. zintegrowane bramy bezpieczeństwa (Unified Security Gateway), przełączniki LAN, WLAN oraz telefonia IP. Na potrzeby cyfrowego domu ZyXEL proponuje urządzenia do łączności sieciowej i rozwiązania multimedialne. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.zyxel.pl.

Źródło ZYXEL. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *