Społeczeństwo

Wyspa Zdrowia Marwit. Owocudnie w Ustroniu Morskim. Ostatni przystanek: Świnoujście

Wyspa Zdrowia Marwit. Owocudnie w Ustroniu Morskim. Ostatni przystanek: Świnoujście
Marwit wyruszył na podbój nadbałtyckich kurortów. Mijające dni przyniosły porcję świeżego orzeźwienia plażowiczom wypoczywającym w Ustroniu Morskim. 9 sierpnia Wyspa Zdrowia Marwit przeniesie się do Świnoujścia, ostatniego przystanku wakacyjnej akcji marki Marwit.O Wyspie Zdrowia Marwit jest już głośnio na całym wybrzeżu, dlatego również w Ustroniu Morskim akcja spotkała się z entuzjazmem plażowiczów, którzy odwiedzali nasz plażowy bar, by zdrowo ugasić pragnienie i ucieszyć podniebienia świeżymi produktami. Tłumnie zaopatrywano się w Świeże Soki, Zupy Krem, Surówki Premium oraz marchewki Marwitki. Rodzice chętnie wybierali dla swoich pociech napoje Owocudo, które pysznie i witaminowo gasiły pragnienie maluchów.Soki i przekąski wzmagały apetyt na dobrą zabawę, dlatego wczasowicze z radością korzystali z plażowych atrakcji Wyspy Zdrowia Marwit. Zapraszamy na facebookowy profil marki Marwit, gdzie na bieżąco zamieszczane są foto i videorelacje z Wyspy Zdrowia Marwit oraz czeka moc wakacyjnych

Marwit wyruszył na podbój nadbałtyckich kurortów. Mijające dni przyniosły porcję świeżego orzeźwienia plażowiczom wypoczywającym w Ustroniu Morskim. 9 sierpnia Wyspa Zdrowia Marwit przeniesie się do Świnoujścia, ostatniego przystanku wakacyjnej akcji marki Marwit.

O Wyspie Zdrowia Marwit jest już głośnio na całym wybrzeżu, dlatego również w Ustroniu Morskim akcja spotkała się z entuzjazmem plażowiczów, którzy odwiedzali nasz plażowy bar, by zdrowo ugasić pragnienie i ucieszyć podniebienia świeżymi produktami. Tłumnie zaopatrywano się w Świeże Soki, Zupy Krem, Surówki Premium oraz marchewki Marwitki. Rodzice chętnie wybierali dla swoich pociech napoje Owocudo, które pysznie i witaminowo gasiły pragnienie maluchów.

Soki i przekąski wzmagały apetyt na dobrą zabawę, dlatego wczasowicze z radością korzystali z plażowych atrakcji Wyspy Zdrowia Marwit. Zapraszamy na facebookowy profil marki Marwit, gdzie na bieżąco zamieszczane są foto i videorelacje z Wyspy Zdrowia Marwit oraz czeka moc wakacyjnych konkursów (https://www.facebook.com/MarwitPL).

9 sierpnia Wyspa Zdrowia Marwit przeniesie się do Świnoujścia. Jak zawsze plażowicze będą mogli zaopatrzyć się w pysznie schłodzone Świeże Soki Marwit i zdrowo ugasić pragnienie, a w plażowym barze skosztować nowości ? pysznych i sycących Zup Krem Marwit oraz innych świeżych produktów z oferty marki ? Surówek Premium i Marchewek Marwitek. Wraz z każdym zakupionym produktem kupujący otrzyma banknoty ?Marwity?, dzięki którym będzie mógł do woli korzystać z atrakcji i aktywności na terenie Wyspy Zdrowia.

Na terenie strefy zaplanowano zajęcia ruchowe, treningi zumby i zawody sportowe. Odwiedzający mogą również poddać się badanu skóry, albo oddać się beztroskiej zabawie, skacząc na trampolinach lub eksperymentując z maszyną przyczynowo-skutkową Domino Event Day. Urlopowicze spragnieni chwili relaksu z przyjemnością ułożą się w hamaku w towarzystwie świeżego soku jabłkowego z dodatkiem trawy cytrynowej z nowej serii limitowanej Marwit.

11 sierpnia Wyspę Zdrowia Marwit w Świnoujściu odwiedzi ambasador marki Marwit, Grzegorz Łapanowski. Szef kuchni, znany m.in. z popularnego show kulinarnego TOP CHEF, pojawi się w plażowej strefie Marwit o godz. 13.00 i poprowadzi serię pokazów kulinarnych. Plażowicze odwiedzający Wyspę Zdrowia będą mieli okazję nie tylko do degustacji, poznają również przepisy na dania i koktajle przygotowywane z użyciem produktów Marwit. Zupy Krem pokażą swoje wyrafinowane oblicze, marchewki Marwitki wystąpią jako dodatki do mięs, a Świeże Soki w roli składników koktajli oraz sałatkowych dressingów.

Wyspa Zdrowia Marwit zawita na polskich plażach na przełomie lipca i sierpnia, kolejno odwiedzając popularne bałtyckie kurorty i będzie czynna codziennie w godz. 10:00-20:00.

Puck 18-23.07.2014

Łeba 25-31.07.2014

Ustronie Morskie 2-7.08.2014

Świnoujście 9-15.08.2014

Do zobaczenia na plaży!


dostarczył infoWire.pl

Źródło MARWIT. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *