Społeczeństwo

TEEKANNE wsparło galę na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce

16 stycznia w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Po części oficjalnej goście charytatywnego wydarzenia organizowanego przez magazyn „Businesswoman & life” mieli okazję spróbować najnowszych smaków herbaty

16 stycznia w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Po części oficjalnej goście charytatywnego wydarzenia organizowanego przez magazyn ?Businesswoman & life? mieli okazję spróbować najnowszych smaków herbaty TEEKANNE.

Podczas wydarzenia miała miejsce premiera i licytacja kalendarza Businesswoman & life. Na planszach kalendarza znalazły się znane kobiety ze świata biznesu i mężczyźni show-biznesu, m.in. Karol Okrasa, Mieczysław Szcześniak, Robert Janowski oraz Stefano Terrazzino. Całkowity dochód z licytacji kalendarza został przeznaczony na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Gościem honorowym gali była prezes Stowarzyszenia w Polsce. W wyniku licytacji udało się pozyskać 46 400zł. Wieczór ubogacił występ artystyczny podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce oraz liczne pokazy mody. To kolejna inicjatywa charytatywna, w którą w ostatnich miesiącach zaangażowała się marka TEEKANNE.


dostarczył infoWire.pl

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *