Społeczeństwo

Sztafeta Gwiazd z TEEKANNE

Marka TEEKANNE wsparła wyjątkową imprezę pod nazwą ?Gwiazdy na śniegu?, która odbyła się w pierwszej połowie lutego na Polanie Jakuszyckiej. Kilkadziesiąt osób znanych z telewizji, radia i pierwszych stron gazet spotkało się, by w radosnej atmosferze spróbować swoich sił na nartach biegowych.

Wśród ponad siedemdziesięciu gości, którzy zdecydowali się wziąć udział w imprezie, znaleźli się między innymi Czesław Mozil, Marysia Sadowska, Maria Niklińska, Michał Olszański, Ania Rusowicz, Krystyna Czubówna, Waldemar Błaszczyk, Marta Kielczyk, Magda Steczkowska oraz zespół Varius Manx. Była to więc doskonała okazja dla łowców autografów i dziennikarzy, których wśród licznie zgromadzonej publiczności nie zabrakło.

Gwiazdy miały do pokonania szaloną sztafetę. Trasa, chociaż nie zbyt długa, była naprawdę imponującym wyzwaniem. Szczególnie, że część z uczestników miała narty biegowe na nogach po raz pierwszy. Mogli oni liczyć jednak na fachową pomoc instruktorów. Jak się później okazało, przygoda z biegówkami stała się tak fascynująca, że niektórzy z gości zadeklarowali chęć sprawienia sobie odpowiedniego sprzętu i powrót na trasy biegowe do Szklarskiej Poręby w przyszłości.

Prócz przedstawicieli show biznesu, na trasie pojawili się także samorządowcy oraz się setki narciarzy zachęconych przez doskonałą pogodę. Wspaniałemu klimatowi sprzyjały nie tylko zmagania na nartach biegowych. Organizatorzy przygotowali również inne atrakcje. Goście mieli niecodzienną możliwość udania się na wyprawę na rakietach śnieżnych. Nie zabrakło także tańca, narciarskiego wehikułu czasu i upominków dla zgromadzonych. Zostali oni obdarowani setkami opakowań TEEKANNE Green Tea Orange. Piękne słońce, aromat TEEKANNE i ogromne emocje sprawiły, że atmosfera na trasach była naprawdę gorąca.

Koncern TEEKANNE to ponad 130 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Krakowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

 

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/
http://herbatarozgrzewa.pl/
https://www.facebook.com/herbatateekanne

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *