Społeczeństwo

Pomysły na Walentynki ? najwyższy czas, by o tym pomyśleć

Pomysły na Walentynki ? najwyższy czas, by o tym pomyśleć
W tym roku kalendarz sprzyja zakochanym. 14 lutego wypada w piątek, więc dzięki wyjątkowo korzystnemu układowi dni tygodnia Walentynki możemy świętować przez cały weekend. Ten jedyny w roku wieczór zakochanych każda para pragnie spędzić w sposób wyjątkowy. Statystyki mówią, że klasycznym punktem Walentynkowego programu jest romantyczna kolacja. A przed nią lub po niej – seans filmowy. Czasem warto jednak zerwać z rutyną i zaskoczyć ukochaną osobę miłą niespodzianką. MultiBenefit proponujeniecodzienny wieczórw teatrze lub cały weekend w urokliwym zakątku Polski Wieczór w teatrzeDzięki platformie MultiBenefit można spędzić ten romantyczny wieczór oglądając spektakl w jednym z 30 polskich teatrów.Różnorodny repertuar gwarantuje, że każda para zakochanych znajdzie dla siebie interesującą propozycję. Nie bez znaczenia jest fakt, że bilety w ofercie MultiBenefitsą w niższej niż rynkowa cenie, więc zaoszczędzoną kwotę można przeznaczyć na przykład na miłe upominki. W tym miłym dniu teatry zapraszają na wyjątkowo atrakcyjne spektakle.Teatr

W tym roku kalendarz sprzyja zakochanym. 14 lutego wypada w piątek, więc dzięki wyjątkowo korzystnemu układowi dni tygodnia Walentynki możemy świętować przez cały weekend.

Ten jedyny w roku wieczór zakochanych każda para pragnie spędzić w sposób wyjątkowy. Statystyki mówią, że klasycznym punktem Walentynkowego programu jest romantyczna kolacja. A przed nią lub po niej ? seans filmowy. Czasem warto jednak zerwać z rutyną i zaskoczyć ukochaną osobę miłą niespodzianką. MultiBenefit proponujeniecodzienny wieczórw teatrze lub cały weekend w urokliwym zakątku Polski 

Wieczór w teatrze

Dzięki platformie MultiBenefit można spędzić ten romantyczny wieczór oglądając spektakl w jednym z 30 polskich teatrów.Różnorodny repertuar gwarantuje, że każda para zakochanych znajdzie dla siebie interesującą propozycję. Nie bez znaczenia jest fakt, że bilety w ofercie MultiBenefitsą w niższej niż rynkowa cenie, więc zaoszczędzoną kwotę można przeznaczyć na przykład na miłe upominki. W tym miłym dniu teatry zapraszają na wyjątkowo atrakcyjne spektakle.

Teatr Nowy w Łodzi proponuje komedię ?Zajmijmy się seksem? w reżyserii Wojciecha Bartoszka. Wszyscy bohaterowie sztuki ? Profesor, Dziewczyna, Żona i Mąż ? myślą tylko o seksie, rozmawiają o nim i pragną go. Ale czy ich marzenie się spełni?Trzeba to koniecznie sprawdzić,najlepiej w Walentynkowy wieczór. A przy okazji można się dowiedzieć (lub upewnić), co tak naprawdę łączy ludzi.

Warszawski Teatr Komedia zaprasza na musical pt.?Zorro? w reżyserii Tomasza Dutkiewicza z muzyka zespołu Gipsy Kings. To fantastyczna rozrywka dla wszystkich, którzy kochają zapierające dech szermiercze pojedynki i dynamiczne popisy taneczne. Jest to również opowieść o miłości, przyjaźni, poświęceniu i zdradzie. Wszystko to w takt porywającej muzyki i w oprawie zachwycającej choreografii. Wieczór w Teatrze Komedia przyniesie śmiech i łzy wzruszenia.

Warszawski Och-Teatr proponuje rarytas dla fanów dobrej muzyki? specjalny Walentynkowy koncert Waglewski Fisz Emade. Artyści zaprezentują utwory z drugiejstudyjnej płyty ?Matka, Syn, Bóg?. Nie zabraknie też przebojów z platynowej ?Męskiej Muzyki?.

Bilety na przedstawienia są do nabycia poprzez platformę MultiBenefit. Mają do niej dostęp pracownicy, których pracodawca przystąpił do programu oraz – bez dodatkowych kosztów – wszystkie osoby posiadające karty MultiSport Plus, MultiSport Classic i MultiActive typu ?Pracownik?. Rejestracji na platformie MultiBenefit dokonać można za pomocą numeru swojej karty. Osoba kupująca otrzymuje na swoją skrzynkę mailową kupon MultiTeatr wraz z kodem zabezpieczającym. Kupon należy wydrukować, gdyż jest podstawą do odebrania biletów w kasie teatru. Zakupione bilety można odbierać 30 minut przed spektaklem.

Walentynkowy weekend we dwoje

Idealnie byłoby spędzić w sposób niecodzienny nie tylko jeden wieczór, ale cały Walentynkowy weekend. Najlepiej wyjechać poza miejsce zamieszkania, znaleźć się z dala od codzienności i przyziemnych spraw. Na platformie MultiBenefit znajdują się niezwykle interesujące propozycje dwu i trzydniowych wyjazdów w ramach programu MultiWeekend.

Tradycyjny kierunek zimowego wypoczynku to południe i wspaniałe krajobrazowo polskie góry. Voucher MultiWeekend można wymienić na 3-dniowy pobyt dla 2 osób w hotelu Wersal*** w samym centrum Zakopanego (440 zł) lub w Bieszczadach w hotelu Karino SPA w Berezce koło Polańczyka (670 zł). Równie pięknie jednak jest na nizinach. Tylko 290 zł kosztuje 3-dniowy pobyt dla 2 osób w kompleksie Bartlowizna, położonym w sercu Biebrzańskiego Parku Narodowego lub na Mazurach w hotelu Tajty*** koło Giżycka.

Jest zresztą w czym wybierać ? dostępne są także atrakcyjne wyjazdy do ośrodków i hoteli w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, Krakowie, Myślenicach, Ostródzie, Zielonej Górze, Wieliczce. Lista jest dużo dłuższa. Szczegółowe informacje na temat ofert wyjazdowych znajdują się na stronie www.multibenefit.pl.

Źródło Benefit Systems. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *