Społeczeństwo

Otwieramy drzwi dla maturzystów

Dzień otwarty Politechniki Gdańskiej zaplanowano na poniedziałek, 30 marca br. Zapraszamy do zwiedzania uczelni wszystkich zainteresowanych, a szczególnie tegorocznych maturzystów. Zaczynamy o godz. 9.00.Zapewniamy, że wielka impreza informacyjna pod hasłem Politechnika Open to idealna rozgrzewka przed egzaminem dojrzałości.Na obu dziedzińcach Gmachu Głównego staną stoiska, na których ofertę dydaktyczną prezentować będą poszczególne wydziały. Przygotowaliśmy także specjalne stanowisko dedykowane rekrutacji na studia oraz stoisko, na którym będzie można podpytać o sprawy związane z akademikami, stypendiami naukowymi i socjalnymi, etc. O możliwościach rozwoju na uczelni, praktykach studenckich oraz wyjazdach zagranicznych opowiedzą pracownicy Biura Karier i Działu Międzynarodowej Współpracy Akademickiej. Z kolei studenci zapraszają na Forum Organizacji i Kół Akademickich. Tego dnia niemal na wszystkich wydziałach odbywać się będą ciekawe prezentacje. Przygotowaliśmy np. wielki pokaz reakcji chemicznych, pokazy robotów i dronów, demonstrację pt. „Wodór paliwem przyszłości”, warsztaty zatytułowane „Poskromiony

Dzień otwarty Politechniki Gdańskiej zaplanowano na poniedziałek, 30 marca br. Zapraszamy do zwiedzania uczelni wszystkich zainteresowanych, a szczególnie tegorocznych maturzystów. Zaczynamy o godz. 9.00.

Zapewniamy, że wielka impreza informacyjna pod hasłem Politechnika Open to idealna rozgrzewka przed egzaminem dojrzałości.

Na obu dziedzińcach Gmachu Głównego staną stoiska, na których ofertę dydaktyczną prezentować będą poszczególne wydziały. Przygotowaliśmy także specjalne stanowisko dedykowane rekrutacji na studia oraz stoisko, na którym będzie można podpytać o sprawy związane z akademikami, stypendiami naukowymi i socjalnymi, etc. O możliwościach rozwoju na uczelni, praktykach studenckich oraz wyjazdach zagranicznych opowiedzą pracownicy Biura Karier i Działu Międzynarodowej Współpracy Akademickiej. Z kolei studenci zapraszają na Forum Organizacji i Kół Akademickich. 

Tego dnia niemal na wszystkich wydziałach odbywać się będą ciekawe prezentacje. Przygotowaliśmy np. wielki pokaz reakcji chemicznych, pokazy robotów i dronów, demonstrację pt. ?Wodór paliwem przyszłości?, warsztaty zatytułowane ?Poskromiony atom?, czy też połączone z kalamburami warsztaty z zakresu marketingu, akcji promocyjnych i analizy SWOT.

Podczas Politechniki Open będzie również okazja, by zajrzeć do uczelnianych laboratoriów i podejrzeć prawdziwe studenckie ćwiczenia. Wykaz wszystkich propozycji można prześledzić w programie dnia otwartego.

***

Uwaga! Rekrutacja na studia ruszy 11 maja 2015 r. Harmonogram znajduje się na stronie rekrutacyjnej PG.

Oferujemy 41 kierunków studiów I stopnia. W roku akademickim 2015/2016 planujemy uruchomienie dwóch nowych kierunków: zielone technologie i monitoring (Wydział Chemiczny) oraz inżynieria kognitywna w zarządzaniu i ekonomii (Wydział Zarządzania i Ekonomii, kierunek zostanie uruchomiony po zatwierdzeniu MNiSW).


dostarczył infoWire.pl

Źródło Politechnika Gdańska. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *