Społeczeństwo

?Otwarte wtorki? z NuPlays już na etapie ćwierćfinałów. 16 zespołów walczy o jeszcze więcej nagród

Znamy już 16 zespołów, które przeszły do ćwierćfinałów III edycji konkursu ?Otwarte Wtorki?, organizowanego przez znany warszawski klub Progresja Music Zone i serwis NuPlays.pl. Zwycięska kapela nagrodzona zostanie m.in. profesjonalną sesją nagraniową. III edycja to jeszcze więcej nagród dla wyróżnionych kapel. Pierwszy koncert ćwierćfinałowy odbędzie się 20 maja, a kolejne 23, 27, 30 maja.

Do ćwierćfinałów głosami jury zakwalifikowały się następujące zespoły: D?Dorsh, God Said No, Highlow, 72 Desperate Rebels, DiAnti, Solitary, Ugly 10, Sounds like the end of the world. Kolejnych osiem zespołów zakwalifikowało się dzięki głosom publiczności zgromadzonej w klubie. Są to: Merge Conflict, White Highway, Sickroom, Alex With Revenge, Immortal Dreams, OK, stop!, Traffic Junky, Goat Force One.

Najbliższe zmagania młodych muzyków to cztery koncerty ćwierćfinałowe, które odbędą się 20, 23, 27 i 30 maja. Dalszy przebieg konkursu to dwa półfinały i wielki finał, w trakcie którego zagra łącznie sześć zespołów: dwa zespoły wybrane głosami jury, dwa wybrane głosami publiczności oraz dwa zespoły, które otrzymają tzw. dziką kartę (jedną przyzna jury, a druga zostanie przyznana w drodze głosowania internautów na specjalnej podstronie na NuPlays.pl).

Nagrodami głównymi w konkursie są

  • sesja nagraniowa w Studiu Progresja (nagroda jury)
  • możliwość występu na scenie Klubu Progresja jako support przed wybraną gwiazdą (nagroda publiczności)

Oraz dwie nowe ustanowione przez NuPlays nagrody:

  • 3-godzinne konsultacje na temat wizerunku z profesjonalną agencją PR o wartości 1000 PLN dla zespołu, który zdobędzie najwięcej głosów publiczności w czasie dowolnego koncertu na dowolnym etapie począwszy od ćwierćfinałów
  • 1000 PLN brutto na promocję zespołu (do wyboru: budżet na grafika, kampanię promocyjną na FB lub druk i rozwieszenie plakatów z okazji koncertu). Zwycięzcę tej nagrody wybierze przedstawiciel NuPlays spośród wszystkich zespołów, które zdobędą co najmniej po 10 głosów publiczności na każdym koncercie, w którym biorą udział

 Zapraszamy do kibicowania młodym debiutantom i do świetnej zabawy podczas koncertów w klubie Progresja Music Zone.

 

Źródło NuPlays S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *