Społeczeństwo

Otwarcie rejestracji na konferencję Samsung Developer Conference 2014

Firma Samsung Electronics ogłosiła otwarcie rejestracji na coroczną globalną konferencję deweloperów Samsung. Impreza ta odbędzie się w Moscone Center West w San Francisco w dniach 11-13 listopada. Spotkanie ma stanowić inspirację dla tworzenia nowych rozwiązań dla użytkowników dzięki inteligentnym urządzeniom Samsung.

Tegoroczny temat ?Connected Living, Connecting Developers” podkreśla możliwości związane z integrowaniem treści i usług w urządzeniach Samsung, takich jak smartfony GALAXY, Gear, Smart TV oraz sprzęt AGD firmy Samsung. Będzie obejmować nowe obszary, takie jak ?urządzenia klasy wearable?, ?Internet pełen zjawisk?, ?Inteligentne domy? i ?Zdrowie?. Odbędą się również dyskusje na temat szans w obszarze przedsiębiorczości i gier.

Firma Samsung dostrzega rolę deweloperów jako ważniejszą niż kiedykolwiek wcześniej, ponieważ łączenie wielu urządzeń osobistych staje się kluczem do tworzenia zróżnicowanych doświadczeń użytkowników, powiedział Won-Pyo Hong, prezes i szef Samsung Media Solution Center. Samsung Developer Conference 2014 stanowi okazję dla uczestników, aby poznać nie tylko nowe możliwości, ale również podzielić się bezpośrednio swoimi pomysłami z firmą Samsung oraz umożliwić jej kreowanie obecnego i przyszłego stylu życia Connected Living.

Tegoroczna trzydniowa konferencja będzie obejmować 9 kategorii i ponad 85 sesji technicznych i biznesowych, w tym wystąpienia, warsztaty, demonstracje technologii i możliwości sieciowych z udziałem grupy międzynarodowych specjalistów z branży. Ogłoszone zostaną też nowe produkty dla deweloperów, takie jak zestawy i narzędzia do tworzenia oprogramowania.

Aby uzyskać więcej informacji i się zarejestrować, patrz: http://samsungdevcon.com.

Zobacz również #SDC2014, aby uzyskać najnowsze informacje.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *