Społeczeństwo

Nowości okienne na targach Tarbud 2015

W dniach 27-29 marca w Hali Stulecia we Wrocławiu swoje produkty oraz usługi prezentować będą firmy z branży budowlanej, wnętrzarskiej oraz meblarskiej. Okazją ku temu będą Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz TARBUD 2015.  Jest to jedna z największych tego typu imprez w Polsce.Wśród tej znamienitej ilości producentów, wykonawców i instytucji znajdzie się również firma PHU OKNAR wieloletni dystrybutor marki okiennej nr 1 w Europie firmy Internorm. PHU OKNAR prezentować będzie najnowsze okna z oferty. Między innymi okna z technologią i-tec Zacienienie. Są to okna z żaluzją międzyszybową wyposażoną w moduł fotowoltaiczny wykorzystujący energię słoneczną do jej zasilania. Kolejnym nieszablonowym produktem jest okno z rekuperacją. Systemem I-tec Wentylacja jest zintegrowanym z oknem elektrycznym wywietrznikiem wyposażonym w wymiennik ciepła oraz filtry. Rozwiązanie to powinno ucieszyć zwłaszcza alergików, ale też osoby nie lubiące przeciągów i nieszczelnych okien. Na stoisku znajdą się również pasywne drzwi zewnętrzne w nowoczesnej stylistyce.Ekspozycja firmy PHU OKNAR znajduje się na stoisku nr 183!

W dniach 27-29 marca w Hali Stulecia we Wrocławiu swoje produkty oraz usługi prezentować będą firmy z branży budowlanej, wnętrzarskiej oraz meblarskiej. Okazją ku temu będą Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz TARBUD 2015.  Jest to jedna z największych tego typu imprez w Polsce.

Wśród tej znamienitej ilości producentów, wykonawców i instytucji znajdzie się również firma PHU OKNAR wieloletni dystrybutor marki okiennej nr 1 w Europie firmy Internorm. PHU OKNAR prezentować będzie najnowsze okna z oferty. Między innymi okna z technologią i-tec Zacienienie. Są to okna z żaluzją międzyszybową wyposażoną w moduł fotowoltaiczny wykorzystujący energię słoneczną do jej zasilania. Kolejnym nieszablonowym produktem jest okno z rekuperacją. Systemem I-tec Wentylacja jest zintegrowanym z oknem elektrycznym wywietrznikiem wyposażonym w wymiennik ciepła oraz filtry. Rozwiązanie to powinno ucieszyć zwłaszcza alergików, ale też osoby nie lubiące przeciągów i nieszczelnych okien. Na stoisku znajdą się również pasywne drzwi zewnętrzne w nowoczesnej stylistyce.

Ekspozycja firmy PHU OKNAR znajduje się na stoisku nr 183!


dostarczył infoWire.pl

Źródło PHU OKNAR. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *