Społeczeństwo

Kardiologiczna konferencja z TEEKANNE

27-28 marca odbędzie się Ogólnopolska Naukowo-Szkoleniowa Konferencja „EKG w Krakowie”, zrzeszająca przez ostatnie dziesięć lat lekarzy z całego kraju. Wydarzenie jest kontynuacją Warsztatów EKG, które cieszyły się dużą popularnością w środowisku medycznym. Konferencję wspiera firma

27-28 marca odbędzie się Ogólnopolska Naukowo-Szkoleniowa Konferencja ?EKG w Krakowie?, zrzeszająca przez ostatnie dziesięć lat lekarzy z całego kraju. Wydarzenie jest kontynuacją Warsztatów EKG, które cieszyły się dużą popularnością w środowisku medycznym. Konferencję wspiera firma TEEKANNE.

Warsztaty oraz wykłady organizowane są m.in. pod patronatem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Tegoroczna edycja poświęcona jest tematyce przygotowania się do egzaminu praktycznego z EKG.  Podczas dwudniowego wydarzenia kardiolodzy z całej Polski przybliżą uczestnikom kwestie stosowania EKG w różnych przypadkach klinicznych oraz przy występowaniu określonych chorób, a także przeanalizują tę metodę z perspektywy bardziej nowoczesnych i zaawansowanych technik obrazowych.

Więcej informacji na temat konferencji oraz program można znaleźć na stronie: http://www.ekgwkrakowie.edu.pl/


dostarczył infoWire.pl

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *