Społeczeństwo

Flash mobem podkręcają świąteczną atmosferę

Śpiew, efektowne dekoracje i śnieg przypominają wszystkim o magii świąt. Flash mob zaprezentowany w piątkowy wieczór w Warszawie zachęca również do wzięcia udziału w głosowaniu na miasta w konkursie na najpiękniejsze świąteczne iluminacje w Polsce.Deszczowa aura nie skłania do spacerów przystrojonymi ulicami, a jednak na Krakowskim

Śpiew, efektowne dekoracje i śnieg przypominają wszystkim o magii świąt. Flash mob zaprezentowany w piątkowy wieczór w Warszawie zachęca również do wzięcia udziału w głosowaniu na miasta w konkursie na najpiękniejsze świąteczne iluminacje w Polsce.

Deszczowa aura nie skłania do spacerów przystrojonymi ulicami, a jednak na Krakowskim Przedmieściu znaleźli się miłośnicy fotografii robionych na tle świątecznych iluminacji. Wystarczył jeden błysk flesza lampy błyskowej, by choinki rozświetliły się milionami światełek, a chór gospel zaczął śpiewać piosenkę. Spadł też śnieg, mimo że termometry wskazywały plus 10° Celciusza. Pozytywna energia piątkowego flash moba, zorganizowanego w ramach plebiscytu ?Świeć się z Energą?, zaskoczyła przechodniów, którzy dali się ponieść świątecznej atmosferze.


dostarczył infoWire.pl

Źródło infoWire.pl. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *