Społeczeństwo

Dzień Kobiet z technologią

Współczesne kobiety chcą realizować się jednocześnie na wielu płaszczyznach. Muszą dzielić swój czas i uwagę między wiele zadań jednocześnie. Pomaga im w tym nowoczesna technologia. Już 8. marca możesz dowiedzieć się o niej więcej na wyjątkowych warsztatach z ekspertem Samsung i wygrać jeden z trzech tabletów Samsung GALAXY Tab S. Jak jednocześnie

Współczesne kobiety chcą realizować się jednocześnie na wielu płaszczyznach. Muszą dzielić swój czas i uwagę między wiele zadań jednocześnie. Pomaga im w tym nowoczesna technologia. Już 8. marca możesz dowiedzieć się o niej więcej na wyjątkowych warsztatach z ekspertem Samsung i wygrać jeden z trzech tabletów Samsung GALAXY Tab S.

Jak jednocześnie robić karierę zawodową, być troskliwą mamą a także niezastąpioną przyjaciółką, która zawsze wysłucha i poradzi? Życie dzisiejszych kobiet pełne jest wyzwań. Aby im sprostać z pomocą przychodzą nowoczesne rozwiązania technologiczne, które stały się nieodłącznym elementem codziennego życia w domu i w pracy. Wystarczy pozwolić sobie poznać je lepiej i się z nimi zaprzyjaźnić. Idealną okazją do tego są warsztaty organizowane z okazji Dnia Kobiet, na które zaproszenia wygrać można w Radiu Kolor.

Jak sprawić, żeby Samsung GALAXY Tab S stał się twoim najlepszym przyjacielem, z którym już nigdy nie będziesz chciała się rozstać? Możesz się tego dowiedzieć na specjalnych warsztatach z okazji Dnia Kobiet organizowanych przez firmę Samsung dla słuchaczek Radia Kolor. Dodatkowo w trakcie spotkania będziesz mogła wygrać jeden z trzech wyjątkowych tabletów Samsung. Świętuj Dzień Kobiet na kameralnym spotkanie w restauracji Flaming & Co w Warszawie. Poprowadzi je Sebastian Misiuk z Radia Kolor a ekspert firmy Samsung opowie, jak wielozadaniowy tablet GALAXY Tab S może sprawić, że życie współczesnej kobiety będzie prostsze i przyjemniejsze. Co trzeba zrobić, aby otrzymać zaproszenie na to wyjątkowe spotkanie? Wystarczy słuchać Radia Kolor między 2 a 7 marca i wziąć udział w jednym z konkursów na antenie. Codziennie wybierane będą trzy panie, które już 8. marca wezmą udział w warsztatach i będą mogły wygrać jeden z trzech tabletów Samsung GALAXY Tab S.  

Tablet GALAXY Tab S to wielozadaniowe urządzenie, które są idealnym narzędziem do pracy i rozrywki dla nowoczesnej kobiety. To uniwersalny notatnik, połączony z kalendarzem, a jednocześnie multimedialny gadżet idealny do wideo rozmów i korzystania z sieci społecznościowych. Na siłowni, w podróży czy na sofie zamienia się w książkę lub ulubiony magazyn. Pozwala zawsze mieć dostęp do ulubionej muzyki. Posiada wiele zalet typowego laptopa ? umożliwia przeglądanie stron internetowych czy sprawdzenie poczty, a jednocześnie jest dużo lżejszy i zawsze można mieć go ze sobą w torebce. Dzięki odpowiednim aplikacjom zmieni się w książkę kucharską, osobistego trenera lub nauczyciela języka obcego. Samsung GALAXY Tab S wyposażony jest w jeden z najlepszych na rynku ekranów – Super AMOLED, dzięki któremu wyświetlane na nim obrazy zachwycają swoją jakością i soczystością barw.

Samsung GALAXY Tab S jest lekkim i stylowym tabletem, dzięki któremu współczesne, zapracowane kobiety mogą lepiej zorganizować swój cenny czas. Już 8. marca możesz świętować Dzień Kobiet razem z Samsung GALAXY Tab S i wygrać jeden z trzech wyjątkowych tabletów.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *