Biblioteczka

Kiedy zacznie się niebo? Historia Bena Breedlove?a

Kiedy zacznie się niebo? Historia Bena Breedlove?a
Kiedy zacznie się niebo? Historia Bena Breedlove?a Ally Breedlove, Ken Abraham Nowość Tłumacz: Anna Wawrzyniak 130x210mm, 296 mm, oprawa miękka ze skrzydełkami Cena: 29,90 zł

Kiedy zacznie się niebo? Historia Bena Breedlove?a

Ally Breedlove, Ken Abraham

Nowość

Tłumacz: Anna Wawrzyniak
130x210mm, 296 mm,
oprawa miękka ze skrzydełkami
Cena: 29,90 zł
Seria: Prawdziwe historie

W Boże Narodzenie 2011 roku dusza Bena poszła do nieba. Nie stało się to jednak po raz pierwszy. Ben cierpiał na kardiomiopatię przerostową (HCM) ? wadę serca, która wystawiała go na nieustające ryzyko nagłej śmierci. Przy czterech różnych okazjach Ben przeszedł przez zatrzymanie akcji serca, podczas których czuł obecność aniołów i doświadczył niepojętego, niebiańskiego spokoju.

Ben nakręcił krótki dwuczęściowy film pod tytułem Oto moja historia (This Is My Story). Aby opowiedzieć światu o swoich doświadczeniach śmierci i dążeniu do nieba, użył tekturowych kartek. Film wrzucił na swój kanał na YouTube.

Kiedy siedem dni później odszedł na zawsze, mając zaledwie osiemnaście lat, jego najbliżsi i reszta świata natknęli się na nagrania. Świat odpowiedział oszałamiającym uznaniem dla wiadomości, którą podzielił się z nim Ben. Film ma obecnie niemal 8,5 miliona wyświetleń.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *