Biblioteczka

Jestem odnaleziona, czyli jak nie bawić się z Bogiem i ludźmi w chowanego

Jestem odnaleziona, czyli jak nie bawić się z Bogiem i ludźmi w chowanego
Informacja prasowa z dnia 02.03.2018 r. Laura Dingman, Jestem odnaleziona, czyli jak nie bawić się z Bogiem i ludźmi w chowanego, liczba stron: 270, cena:

Informacja prasowa z dnia 02.03.2018 r.

Laura Dingman, Jestem odnaleziona, czyli jak nie bawić się z Bogiem i ludźmi w chowanego, liczba stron: 270, cena: 29,90 zł, ISBN: 978-83-8065-066-4

Pozwól się odnaleźć…

W dzisiejszym zabieganym pełnym chaosu i hałaśliwym świecie ciężko znaleźć chwilę dla siebie. Seria 5 Minut ze Słowem to doskonały sposób na odkrywanie Bożego wezwania do życia w radości i prawdzie, a przede wszystkim ciszy
i spokoju. Dlatego warto zwrócić uwagę, tym bardziej że kolejny tom – Jestem odnaleziona Laury Dingman trafił właśnie do księgarń.
Kiedy boisz się spojrzeć w oczy komukolwiek, przypomnij sobie, że Jezus kocha Cię właśnie w Twoich słabościach. Pragnie Twojego szczęścia i nie chce, aby przytłaczały Cię wstyd i lęk. On poprowadzi Cię do tego, za czym tęsknisz.
Laura Dingman zachęca do budowania życia na takim właśnie fundamencie. Zaprasza Cię w podróż ku wolności – do podjęcia sześciotygodniowej pracy nad sobą, która sprawi, że wydostaniesz się z tunelu strachu i wstydu. Autorka ostrzega, że po wyjściu z ukrycia światło dzienne może z początku drażnić nasze źrenice, ale wierzy, że „jego uzdrawiające ciepło ostatecznie postawi nas na nogi”. Obiecuje, że warto.

O autorce:
Laura Dingman – spędza większość czasu na tworzeniu i prowadzeniu doświadczeń religijnych z pogranicza psychologii i religii, które pomagają ludziom odnaleźć Boga. Służyła w służbie zawodowej jako dyrektor artystyczny w The Creek, dużym kościele w Indianapolis, przez ponad dekadę. Uwielbia pokazywać ludziom, gdzie ich historia krzyżuje się z historią Boga. Jest kochającą żoną i matką.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *